LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Odchodzę.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Odchodzę. Empty
PisanieTemat: Odchodzę.   Odchodzę. I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 9:02 am

Mam pewne ogłoszenie, niektórzy może się zmartwią, niektórzy pewnie nie. Z dniem zakończenia tej edycji Battle Mode Tournament odchodzę z tego portalu.
Miałem kilka ciekawych pomysłów na nowe turnieje, ale nie umieszczę ich tutaj. Może Kozi je tu umieści ? Nie wiem, się zobaczy . . . Równie dobrze mogę założyć konkurencyjny serwis . . .

Niemniej jednak - będę publikował moje następne ewentualne turnieje tam, gdzie Będęb mógł na wstępie zbanować Megatrona i nie martwić się, ze od razuy zgapi moje pomysły . . .

Tak więc żegnam się z Wami zaraz po ogłoszeniu wyników BMT


EDIT: z funkcjami innymi niż organizacja turnieju żegnam sie juz teraz.


Ostatnio zmieniony przez XPT dnia Pon Mar 30, 2009 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Odchodzę. Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę.   Odchodzę. I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:50 am

Ten turniej na lfe jest tylko ogólnokrajową wersją Twojego turnieju, nie przywłaszczyłem sobie praw autorskich, już zmieniam nazwę, jeśli Cię to boli. Powodzenia Wink papa
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Odchodzę. Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę.   Odchodzę. I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 10:57 am

Oczywiście, że mnie boli - mogłeś chociaż mnie poinformować, że takie coś robisz -.-''

Z resztą nie ważne - decyzję podjąłem i nie mam zamiaru jej zmieniać, nie wiem, czy uda Ci się odzyskać to, co straciłeś w moich oczach . . .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odchodzę. Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę.   Odchodzę. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Odchodzę.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Forum :: News-
Skocz do: