LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Faza pierwsza

Go down 
+8
MinosTutor
Oko
XPT
shiryu
Lebron
Wandi
Van
Kozi
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 3:06 pm

Wybaczcie za ten jednodniowy poślizg, ale chciałem, żeby choć kilka osób miało szansę zagrać w BMT i nie przechodzić tylko i wyłącznie przez W/O.
Tym razem już nikt nie stopuje. Wszyscy naparzają sie równo Twisted Evil .

Fazę pierwszą uważam za otwartą ! ! !

Aktualna rozpiska walk przedstawia się następująco:

WANDI vs VAN

WARRIOR vs CAESAR

SBAGERS vs MEGATRON

LEBRON vs SHIRYU

MINOSTUTOR vs SMOOTHAS

BLEEQ vs OMEGA

OKO vs KOZI

ROXI vs PUL

Mam jeszcze małą radę do zawodników, zarówno wszystkich razem, jak i każdemu z osobna:
W mordę mu ! Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez Kozi dnia Nie Mar 29, 2009 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Van

Van


Liczba postów : 23
Age : 32
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/02/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 4:01 am

Wygrałem z Wandim.
Dla Wandiego - :*
Dla świata - śmierdzicie! Ja ftw!

https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/jb0mc1.jpg bounce cheers rendeer
Powrót do góry Go down
http://www.rainguild.xaa.pl
Wandi




Liczba postów : 3
Registration date : 25/01/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeNie Mar 29, 2009 7:19 am

A no potwierdzam Wink

@Van - sexy tapeta Wink
Powrót do góry Go down
Lebron




Liczba postów : 20
Registration date : 01/02/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 3:22 am

Lebron 1:0 Shryu

Shryu da repka.
Powrót do góry Go down
shiryu

shiryu


Liczba postów : 65
Registration date : 14/03/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 3:29 am

Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:16 am

Repek obejżany - wynik przyjęty Wink
Powrót do góry Go down
Van

Van


Liczba postów : 23
Age : 32
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/02/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeWto Mar 31, 2009 8:21 am

Obejrzany*!!!!! :O
Powrót do góry Go down
http://www.rainguild.xaa.pl
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeWto Mar 31, 2009 8:26 am

nie mam polskiego słownika w przeglądarce to mi nie podkreśla Razz
Powrót do góry Go down
Van

Van


Liczba postów : 23
Age : 32
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/02/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeWto Mar 31, 2009 12:25 pm

Sam masz wiedzieć xO
Powrót do góry Go down
http://www.rainguild.xaa.pl
Oko

Oko


Liczba postów : 70
Age : 27
Registration date : 14/03/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 12:52 pm

Ja bym prosił o zmianę bo nie moge się połączyć z Minosem.
Powrót do góry Go down
MinosTutor

MinosTutor


Liczba postów : 4
Age : 33
Skąd : Brzeg
Registration date : 14/03/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 12:55 pm

Ano właśnie, w żaden znany nam sposób. W razie wątpliwości - na kompie nie grzebałem, sprawdziłem w razie czego antywira czy nie ześwirował, ale jest ok.

Nagrałem filmik w wersji HD jako dowód: http://rapidshare.com/files/216258814/zgon.AVI.html

Żeby zobaczyć IP należy dać pauzę na swoim odtwarzaczu, wziąć lupę i się przypatrzeć 8)
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 1:14 pm

Minos Tutor - sprawdź w Panel starowania -> Połaczenia sieciowe czy masz włączone Hamachi, bo w oknie LF'a powinieneś mieć swój IP z hamachi a nie ten od providera.

Jak rozumiem masz Liveboxa TP ? Bo po Twoim IP widzę, ze posiadasz neostradę,a z tego co słyszałem, to Livebox nie oferuje port fowardingu dla portu 12345, czyli dla tego, z którego korzysta LF 2.

Jeśli masz wyłączone połączenie hamachi w panelu sterowania to włącz i spróbuj ponownie.
Jeśli nie masz Liveboxa, to masz zewnętrzne IP więc możesz hostować grę.

Jeżeli mimo tych czynności nadal nie mozecie się połączyć z okiem to rozpiska będzie wyglądała następująco:

MINOSTUTOR vs OMEGA

BLEEQ vs OKO
Powrót do góry Go down
MinosTutor

MinosTutor


Liczba postów : 4
Age : 33
Skąd : Brzeg
Registration date : 14/03/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 1:26 pm

Najpierw próbowaliśmy grać na moim IP, ale nie szło, później hamachi włączyliśmy i też nic.
Nie mam liveboxa, zwykłe modemo-pudełko.
Nigdy mi nie pokazywało IP Hamachi w okienku LF'a O.o Jestem tego pewny, a grałem kilka razy z użyciem Hamachi. Mogę nagrać kolejny filmikXD
W połączeniach sieciowych wszystko w jak najlepszym porządku.

Oko wspominał mi, że nie może się z niektórymi osobami łączyć, ale nie wiem dlaczego (m.in. z Omegą i BLEEQ chyba, ale to już Oka zapytać trza, bo pewności nie mam).

Btw - będę grał ze swoim trenerem ze szkółkiXD Ale byłby zgon, jakbym przeszedł dalej.
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 2:33 pm

Spoko - nie musisz nagrywać filmiku.
Jeżeli Oko nie będzie mógł się połączyć ze swoim przeciwnikiem to można zrobic ewentualnie jakąś inną wymianę, a jak nie to coś się innego wymyśli Wink
Powrót do góry Go down
BleeQ




Liczba postów : 40
Registration date : 03/02/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeSro Kwi 01, 2009 11:23 pm

BleeQ 0:1 Omega
Repek: http://www.speedyshare.com/260935541.html
GG, thx
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeCzw Kwi 02, 2009 6:19 am

No to XPT musi zmienić ewentualnych przeciwników Minosa i Oka Razz
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeCzw Kwi 02, 2009 7:50 am

Megatron napisał:
No to XPT musi zmienić ewentualnych przeciwników Minosa i Oka Razz

Nic nie muszę - mogę równie dobrze nie przyjąć tej walki.

Ja tu organizuję turniej, nie Ty. Nie życzę sobie tutaj takich dygresji. Chcesz napisać tutaj posta? To daj wynik swojej walki . . .

Posiadania rangi administratora nie upoważnia Cię do offtopowania gdzie Ci się żywnie podoba. Takie przywileje może mieć jedynie founder, lecz, jak powszechnie wiadomo, nie jesteś founderem tego oto forum.

Od razu uprzedzam kolejną dygresję - tak, czepiam się Ciebie tylko i wyłącznie dlatego, że nazwałeś turniej "Battle Mode Tournament Tournament".
Powrót do góry Go down
Van

Van


Liczba postów : 23
Age : 32
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/02/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePią Kwi 03, 2009 8:37 am

Megatron prosił, żeby przekazać, że nie ma kompa, i że prawdopodobnie nie rozegra swojego meczu do BMT, czyli LF2 Cup#3. Jako, iż jest to nagły przypadek, mam nadzieję, że ratuje go to przed czarną listą.
Powrót do góry Go down
http://www.rainguild.xaa.pl
Caesar




Liczba postów : 43
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePią Kwi 03, 2009 11:16 am

Powrót do góry Go down
Smoothas




Liczba postów : 14
Registration date : 03/01/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePią Kwi 03, 2009 12:41 pm

MinosTutor 0:1 Smoothas
gg
on da repki
Powrót do góry Go down
MinosTutor

MinosTutor


Liczba postów : 4
Age : 33
Skąd : Brzeg
Registration date : 14/03/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimePią Kwi 03, 2009 12:43 pm

MinosTutor vs Smoothas
0:1

rep
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 2:53 am

Otóż Megatron jezszcze drugiego kwietnia posiadał komputer. Termin podany przez Koziego był terminem OSTATECZNYM. Czyli - najpóżniej do 3.04.2009 należało rozegrać walki. Nikt nie kazał mu czekać do 3 kwietnia.

Znajcie jednak łaskę pana. Pary
Arrow Sbaggers i Megatron
Arrow Oko i Kozi
Arrow Roxi i Pul
Mają czas do wieczora (gdzie wieczór to czas, gdy będę robił podsumowanie) na rozegranie walk.

Wybaczcie, ze nie zrobiłem tego wcześniej, ale miałem mały wypadek i nie mogłem korzystać z kompa.
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 4:01 am

Otóż, Sbagers uświadomił mi, iż najwcześniej będzie mógł rozegrać swoją walkę w piątek, ponieważ ma inne sprawy na głowie, miałem z nim zagrać w ten dzień, jednak w czwartek już nie miałem komputera, możliwe, że zdołam to jeszcze rozegrać, jeśli chodzi o dzisiejszy wieczór, nic jednak nie obiecuję.
Powrót do góry Go down
Kozi
Admin
Admin
Kozi


Liczba postów : 280
Registration date : 23/08/2008

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 4:37 am

Powrót do góry Go down
https://lf2cup.forumpolish.com , www.ih.lua.pl
Oko

Oko


Liczba postów : 70
Age : 27
Registration date : 14/03/2009

Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitimeNie Kwi 05, 2009 4:40 am

Potwierdzam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Faza pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: Faza pierwsza   Faza pierwsza I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Faza pierwsza
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Faza eliminacyjna
» Faza po grupowa
» Faza druga
» Faza trzecia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Historia :: LF2cup #3-
Skocz do: