LF2cup
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortal LF2cupSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowy Turniej i nowa szata graficzna

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 12:53 pm

Pewnie zauważyliście drobne kosmetyczne poprawki w wyglądzie portalu LF2 CUP. Mam nadzieję, że nowa szata graficzna się wszystkim podoba.

Właśnie ruszyła faza zerowa turnieju Battle Mode Tournament - mam nadzieję, że nie będzie żadnych przykrych niespodzianek. Czas na rozegranie walki - od dzisiaj do przyszłego czwartku czyli 26.03.2009. Życzę przyjemnej gry.
Tak na koniec tego krótkiego newsa dodam, że kilka osób (10) jest zwolnionych z "przedbiegów".

Pamiętajcie - zwycięzca zostanie tylko jeden Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Pul




Liczba postów : 15
Registration date : 02/02/2009

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 2:51 pm

XPT napisał:

Tak na koniec tego krótkiego newsa dodam, że kilka osób (10) jest zwolnionych z "przedbiegów".

Twisted Evil

A dlaczego?
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 3:17 pm

XPT napisał:
W "przedbiegach" nie wezmą udziału wszyscy uczestnicy - przedbiegi mają na celu zredukować liczbę graczy do 16 graczy (bo zwiększyć do 32 się nie da Razz ).
Powrót do góry Go down
Pul




Liczba postów : 15
Registration date : 02/02/2009

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 3:52 pm

Eee...? Ale ja się pytam , dlaczego 10 osób jest zwolnionych , a reszta nie , to nie sprawiedliwe! Wiedziałem ! XPT , jest komunistą!
Powrót do góry Go down
Megatron

Megatron


Liczba postów : 135
Registration date : 30/12/2008

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 4:16 pm

To napisałem, że te Twoje 10 osób jest zwolnione, bo z tych przedbiegów ma wyjść tyle osób, żeby było 16/ ma wyjść 16 osób.
Powrót do góry Go down
XPT




Liczba postów : 63
Registration date : 30/12/2008

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimeSob Mar 21, 2009 1:55 am

Bo i tak te 10 osób by musiało pauzować - więc, żeby nie musieli pauzować w środku turnieju to bedą pauzować na początku, ale że żeby pauzować trzeba zacząć to napisałem, że zaczną później, zamiast, że zaczynają i od razu pauzują . . .
Powrót do góry Go down
Van

Van


Liczba postów : 23
Age : 32
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 01/02/2009

Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitimeSob Mar 21, 2009 3:53 am

Pul, dobry zamęt ^^
Powrót do góry Go down
http://www.rainguild.xaa.pl
Sponsored content





Nowy Turniej i nowa szata graficzna Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Turniej i nowa szata graficzna   Nowy Turniej i nowa szata graficzna I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy Turniej i nowa szata graficzna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Turniej #1 grupa B
» Turniej #1 grupa C

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LF2cup :: Forum :: News-
Skocz do: